Lobby
// BİZ KİMİZ ?
//
Lobby Phygital Nedir?

BİZ KİMİZ ?

Yaratıcılığımız Paylaştıkça Çoğalıyor

Markaları, tüketiciler için daha değerli bir hale getirmek adına, dijital dünyamızı istediğimiz gibi şekillendiriyoruz. Ürünleri, tüketicilerin zihninde daha değerli bir hale getirmek, insanların hayatlarına entegre etmek için yeni yollar keşfediyoruz.

LOBBY SOCIAL NASIL ÇALIŞIR?


Öncelikle hedef kitlenin özelliklerini ve davranışlarını belirlemek için dijital bir profil çıkarıyoruz. Stratejimizi oluşturup, güçlü fikirler ve yaratıcı çözümler ile hedef kitlemizin önüne çıkıyoruz. İletişimimizin sonunda, projemizin sağlamasını gerçekleştirip, raporlama hizmeti ile hedef kitlemizin ritmini dinliyoruz.

LOBBY SOCIAL’IN YETENEKLERİ

  • Strategy
  • Content Marketing
  • Content Management
  • Video Production
  • Animation Movie
  • App and Website Software
// NE YAPARIZ ?
//
Lobby

NE YAPARIZ ?

WOMM

Word of Mouth Marketing, yani “Ağızdan Ağıza Pazarlama” da işte bu dinamik üzerinden işleyen, tüketicilerinizle sıcak ve dolaysız iletişim kurmanızda size avantaj sağlayacak alternatif bir mecradır.

VIRAL

Viral reklam virüse benzetilen ve kendiliğinden yayılan bir çeşit reklam türüdür. Reklamın ilginç olması, haber değeri taşıması gibi özelliklere sahip olması, paylaşılmasını ve yaygınlaşmasını sağlar.

CONTENT MARKETING

İçerik pazarlama, markanızın değerini arttırarak potansiyel müşterilerinize ulaşmak adına oluşturduğunuz ve müşterilerinizle paylaştığınız içeriğin her türlüsünü kapsayan bir iletişim yöntemidir.

REAL TIME MARKETING

“Gerçek Zamanlı Pazarlama”; markaların güncel konulara ilişkin yaptığı bir içerik pazarlaması faaliyetidir.

// PROJELERİMİZ
//
Lobby SVG

PROJELERİMİZ

// İLETİŞİM
//
Lobby SVG

İLETİŞİM

KOLLEKTİF HOUSE BARBOROS MAH. BEGONYA SOK. NO:1 İÇ KAPI NO:2

ATAŞEHİR, İSTANBUL

Email: info@lobby.com.tr

Tel: +90 216 709 56 24

Copyright 2017 Lobby © . Tüm Hakları Saklıdır.